Cookies management by TermsFeed Cookie Consent

Uspěli jsme na European Property Awards 2019-2020

Uspeli jsme na European Property Awards 2019-2020 - uvod- forth

Uspěli jsme na European Property Awards 2019-2020

Máme velkou radost, že můžeme představit úspěch, kterého dosáhla agentura Henceforth. v prestižním mezinárodní soutěži European Property Awards 2019-2020. Agentura Henceforth. vyhrála s projektem Vanguard Prague v kategorii Best Development Marketing Czech republic.

Vanguard Prague byl od počátku velmi úspěšný projekt loftového bydlení na Praze 4, který vznikl z původní továrny na letecké přístroje, které byly v posledních letech využívány jako administrativní budova. Developerska společnost PSN tak realizovala projekt, při kterém vznikl konformní a luxusní obytný prostor s prvky chytré domácnosti. Komplex obyvatelům nabízí také prostory pro vyžití a relaxaci v podobě posilovny, bazénu, sauny a řadu dalších možností odpočinku.

Uspeli jsme na European Property Awards 2019-2020 - 2 - forth

”Pro mě byl vrcholem rozhodně projekt Vanguard. Tam jsme mohli naplno uplatnit naši kreativitu a vytvořit s klientem něco úplně nového. A je to také výborný příklad toho, jak efektivní je, když je klient otevřen zásadním koncepčním změnám, které jsou založeny na marketingu a přesném cílení na konkrétní zákazníky. V tomto případě to byla velice specifická skupina a vše zafungovalo přímo ukázkově – o projektu se mluvilo dokonce jako o kulturním místě. To, že jsme schopni soustředit se na detaily, nás vystihuje. Marketing může být jen tak dobrý jako samotný produkt, a tak když vidíme, že onen produkt má potenciál ubírat se jiným, zajímavějším a lepším směrem, využijeme toho. Záleží pak na důvěře klienta a jeho odvaze vydat se neznámou cestou. Tady jsme klientovi dali zbrusu nový brand koncept a on s ním už pak pracoval.”  Paul Richard Matthews

K propagaci jsme využili mimo jiné 3D sales video.

Pro  umělecké propagační video jsme navázali spolupráci s hercem Karlem Dobrým.

European Property Awards je jedna ze soutěží patřící pod International Property Awards. Jedná se o nejprestižnější nemovitostní soutěž, která vyhlašuje nejlepší projekty rezidenčních a komerčních nemovitostí od svého založení v roce 1993. Soutěžící jsou rozdělení podle geografických regionů a kategorií a hodnoceni porotou 70 odborníků a to v kritériích jako design, kvalita, servis, inovace a další. Výherci s nejvyšším skoré pak automaticky postupují do celkových International Property Awards.

Autor: Henceforth.
Foto: Henceforth. a International Property Awards