Cookies management by TermsFeed Cookie Consent

PPC
výkonnostní online kampaně a SEO

Co umíme?

Naše specializace

PPC
kampaně

Tvoříme a spravujeme PPC kampaně na profesionální úrovni. Máme za sebou mnoho velkých i menších projektů. Naše zkušenosti dokážeme aplikovat do vašich kampaní a ušetříme vám tak nemalé náklady. Svěřte správu Skliku, Google Ads či Yandexu nám.

RTB
kampaně

Připravíme cílené bannerové kampaně na prestižních serverech za nejlepší a aukční ceny. Díky vysoce sofistikované licitaci dokážeme oslovit přesně vybranou cílovou skupinu. Při tvorbě RTB kampaní se vždy zaměřujeme na výkon.

Identifikace návštěvníka

Představte si, že jste na stránkách určité společnosti, která Vás po chvilce sama od sebe kontaktuje, aniž byste museli vyplňovat jakýkoliv formulář. Dodáme vám přímé kontaktní informace na návštěvníky Vašich stránek – Vaše potenciální zákazníky.

SEO
.

Být vidět na předních pozicích ve vyhledávačích je často klíčovým prvkem Vašeho online marketingu. Navýšíme návštěvnost ze zdroje organic při zachování kvality návštěv.

Jak děláme PPC?

Ke každému projektu přistupujeme individuálně.

1

První osobní schůzka

Sejdeme se s vámi a zjistíme veškeré nutné informace jako je: kdo je Vašim zákazníkem, kdo je Vaše konkurence, jaké máte marže, jaké máte představy o spolupráci, cíle, předchozí marketingové aktivity apod.

2

Vytvoření nabídky

Na základě informací z osobní schůzky připravíme nabídku, která je vytvořena přímo na míru konkrétnímu projektu. Navrhneme rozpočty a postup první fáze naší spolupráce. Případně připravíme mediaplán apod.

3

Příprava kampaně

Nastavíme veškeré cíle v Google Analytics, implementujeme měřící kódy, připravíme remarketing a vytvoříme první návrh kampaně tak, abychom získali větší počet konverzí na Vaši stránku.

4

Spuštění kampaně

Kampaně spouštíme po Vašem souhlasu. Fungují ihned po zaplacení potřebného kreditu a zahájení. Kampaně je možné snadno editovat, úpravy se zobrazí většinou během několika minut.

5

Kontrolní schůzka

Po 14 dnech od spuštění kampaně, až budeme mít dostatek relevantních dat, prodiskutujeme dosavadní výsledky a navrhneme další postup. Na získané výsledky dokážeme okamžitě reagovat a případně upravit rozpočty či hledat nové kanály.

6

Denní optimalizace

Cílem je maximalizovat návratnost investic, většinou je cílem maximalizovat obrat. Vždy dělíme kampaně na výkonové a brandové. Optimalizujeme na třech úrovních – cena za proklik, cena konverze, maximalizace tržeb.

Odkud k vám noví návštěvníci budou proudit?

Objednávky, Kontakty, Odběratelé newsletteru, Sdílení obsahu

Za co a kolik zaplatíte?

Snažíme se, aby vše bylo maximálně transparentní, proto naši klienti platí dvousložkově:

 

Správa kampaně

Tvorba a úvodní nastavení kampaně je od nás zdarma.  Účtujeme si až za správu kampaně, která přináší měřitelné výsledky.

Kredit

Kredit je uložen ve Vaší elektronické peněžence. Nevyčerpaný kredit se převádí do dalšího měsíce.

Pokud jsme Vás zaujali, neváhejte nás kontaktovat.
Obratem se s vámi spojíme a připravíme řešení přímo na míru Vašemu podnikání.

Kontaktujte nás


Souhlasím se zpracování osobních údajů za účelem kontaktování emailem nebo telefonem v souladu se zásadami ochrany osobních údajů.