Henceforth.
seznamte se
s námi.

Poznejte náš tým.

Rádi spolupracujeme s lidmi, kteří chápou, jak důležitá je dobře odvedená práce, a věří v to, co dělají.

Hledáme lidi, kteří nedělají jen to, co nezbytně musí, ale vždy přidají navíc něco unikátního ze sebe.
Ty, kteří si kladou otázky, ničeho se nebojí a chtějí přinést změnu.

Leadership

Petr Hromádka
Petr Hromadka
Partner and Chief Executive Officer.

Petr nabízí svých více než 15 let zkušeností v oblasti specializace na realitní marketing. V České republice je průkopníkem tvůrčího přístupu k marketingu a v rámci real estate trhu a brzy si uvědomil potenciál pro uplatnění výrazného vizuálního brandingu u projektů, a to způsobem, který kombinuje jak designový tak obchodní aspekt. Vzhledem k tomu, že Petr je sám podnikatel, zaměřuje se primárně na obchodní stránku projektů a vždy vidí příležitosti i tam, kde je ostatní zatím nevidí.

Paul Richard Matthews
Paul Richard Matthews
Partner and Chief Creative Officer.

Pochází z Londýna a více než 20 let působí na poli marketingu v České republice. Jeho dosavadní profesní kariéra obsauje mimo jiné pozice ředitele pro design a kreativní grafiku u velkých mezinárodních agentur, jako Leo Burnett, Havas a DDB. Svým hluboce intuitivním přístupem k tvorbě neustále posouvá hranice vizuální komunikace a brandingových řešení pro své klienty. Paul disponuje pestrou škálou dovedností, k nimž mimo jiné patří fotografování a hudební produkce. Neustále znovu definuje sám sebe a svou práci a hledá nové úhly pohledu a netradiční inovativní řešení.

Jarmila Fryntova
Ing. Jarmila Fryntova MCIM
Partner and Chief Strategy Officer.

Jarmila získala vzdělání v Evropě a Americe, strávila více než 11 let své profesní kariéry ve Spojených arabských emirátech, kde vedla týmy nadnárodních společností, mimo jiné na pozici COO a členky představenstva ve společnosti Gulf Sotheby's International Realty. Jarmila je členkou britského Chartered Institute of Marketing a získala řadu mezinárodních ocenění v oblasti marketingu. Její vrozená schopnost uchopit vizi a poskytovat systémová řešení v kombinaci se zaměřením na detaily, jí umožňuje definovat strategie tak, aby byly srozumitelné napříč společností klienta. Jarmila věří v sílu disrupce a jednoduchosti.

Rosteme. Přidejte se k našemu týmu.

Kultura firmy orientovaná na výsledky, benefity, vzdělávání, kancelář v centru Prahy a sesterské společnosti v rámci regionu Evropy.

Možná již o svém talentu víte a možná ho teprve odhalujete. Pokud jste připraveni se naplno pustit do tvoření strategické, zajímavé a odvážné práce pro kultovní značky a přinést jim změnu, ozvěte se nám! Napište nám na: [email protected].