Cookies management by TermsFeed Cookie Consent
 
Rádi spolupracujeme s lidmi, kteří chápou, jak důležitá je dobře odvedená práce, a věří v to, co dělají.

Stavíme na lokálních znalostech a mezinárodních zkušenostech našeho týmu.

Leadership.

Petr Hromadka
Partner and Chief Executive Officer.

Nabízí svých více než 15 let zkušeností v oblasti specializace na realitní marketing. V České republice je průkopníkem tvůrčího přístupu k marketingu a v rámci real estate trhu a brzy si uvědomil potenciál pro uplatnění výrazného vizuálního brandingu u projektů, a to způsobem, který kombinuje jak designový, tak obchodní aspekt. Vzhledem k tomu, že Petr je sám podnikatel, zaměřuje se primárně na obchodní stránku projektů a vždy vidí příležitosti i tam, kde je ostatní zatím nevidí. Kontakt: [email protected].

Paul Richard Matthews
Paul Richard Matthews
Partner and Chief Creative Officer.

Pochází z Londýna a více než 20 let působí v České republice v oblasti marketingu. Jako kreativní ředitel vedl velké mezinárodní agentury jako Leo Burnett, Havas a DDB. Svým intuitivním přístupem k tvorbě posouvá hranice vizuální komunikace a tím umožňuje svým klientům vyniknout a využít plně svůj potenciál. S inovací vytváří ta nejlepší strategická řešení a propojuje tím značky s jeho publikem. Paulův okruh zájmů je široký, od fotografování až k hudební produkci. Kontakt: [email protected].

Jarmila Fryntova
Ing. Jarmila Fryntova MCIM
Partner and Chief Strategy Officer.

Získala vzdělání v Evropě a Americe, strávila více než 11 let své profesní kariéry ve Spojených arabských emirátech, kde vedla týmy nadnárodních společností, mimo jiné na pozici COO a členky představenstva ve společnosti Gulf Sotheby’s International Realty. Jarmila je členkou britského Chartered Institute of Marketing a získala řadu mezinárodních ocenění v oblasti marketingu. Její vrozená schopnost uchopit vizi a poskytovat systémová řešení v kombinaci se zaměřením na detaily, jí umožňuje definovat strategie tak, aby byly srozumitelné napříč společností klienta. Kontakt: [email protected].

Rosteme. Přidejte se k našemu týmu.

Hledáme lidi, kteří nedělají jen to, co nezbytně musí, ale vždy přidají navíc něco unikátního ze sebe. Ty, kteří si kladou otázky, ničeho se nebojí a chtějí přinést změnu.

Možná již o svém talentu víte a možná ho teprve odhalujete. Pokud jste připraveni se naplno pustit do tvoření strategické, zajímavé a odvážné práce pro kultovní značky a přinést jim změnu, ozvěte se nám! Napište nám na: [email protected].