Cookies management by TermsFeed Cookie Consent

Henceforth.
znamená změnu.

Kdo jsme

Jsme konzultační společnost / kreativní agentura. Specializujeme se na oblast real estate, hospitality, legal a luxury.

Nabízíme plně integrované služby týkající se strategie, nastavování produktu, korporátní identity a komunikace pro značky, které mají odvahu být jiné a uskutečnit změnu.

Působíme a úzce spolupracujeme s našimi klienty na úrovni majitelů či c-level executives s cílem do hloubky porozumět, strategizovat a poskytnout ta nejlepší možná řešení, která povedou k přiblížení se jejich vizi.

Pomáháme společnostem
stát se značkami, které
si lidé zamilují.
Přinášíme změnu.

Jak pracujeme

Náš „empatický přístup“ k tvorbě je vždy individuálně přizpůsoben klientovi s cílem vystihnout krásu a jedinečnost každého projektu a jeho obchodní potenciál.

Každý projekt se snažíme definovat dle jeho emocionálních vlastností. Tyto chrakteristiky dále zapracováváme do správné materiální formy. Proto vždy nejprve definujeme klíčové vlastnosti daného projektu a poté do něj vnášíme jedinečnou podobu. Naším cílem je vždy dosáhnout podstaty projektu se záměrem klienta a zároveň odhalit maximální obchodní potenciál.

Velmi úzce a aktivně spolupracujeme s klientem. Nasloucháme mu, zjišťujeme veškeré informace a hledáme podstatu s cílem odhalit a vyzvednout autenticitu každého projektu.

Autenticita projektu je pak zosobněna ve strategii, která zajistí, aby vše, co děláme, přispívalo k základním cílům klienta, které jsou měřitelné.

Kdo jsme

Pro každý projekt sestavujeme multidisciplinární tým se zkušenostmi v daném oboru či problematice.

Na trhu jsme již 18 let. Pracujeme se sítí velmi zkušených odborníků z celého světa, kteří všichni mají stejného tvůrčího ducha a sdílejí naše hodnoty.
Věříme v kvalitně odvedenou práci skvělými lidmi.
Měnit svět k lepšímu je naše poslání.

 • Portfolio & Brand Strategie
 • Strategie Produktu
 • Customer Experience
 • Brand Architektura & Vizuální Identita
 • Grafický Design
 • Vizualizace
 • Videa & Dron
 • Kreativní Technologie
 • Weby
 • Aktivace & Kampaně
 • PR & Komunikace & Eventy
 • Sociální Sítě & Obsah
 • Výkonostní marketing & PPC
 • Média & další

Náš přístup

1

Portfolio a brandová strategie

Klademe řadu otázek tak, abychom nalezli základní podstatu každé značky.

2

Postavení značky na trhu

Vkládáme důraz na jedinečnost a podstatu každé značky.

3

Koncepce brandu

Vyjadřujeme emoce, které chceme, aby brand vyvolal u cílového publika.

4

Elementy značky

Navrhujeme všechny elementy, které značka vyžaduje, počínaje neotřelou doplňkovou grafikou až po vizualizace, mapy a animace.

5

Materiály a zážitky

Promýšlíme a vytváříme všechny styčné body všude tam, kde se zákazník dostává do kontaktu se značkou, ať už online nebo offline.

6

Aktivace a kampaně

Plánujeme a spouštíme aktivační kampaně, v digitálním i reálném světě, s cílem získat momentum a udržet dynamiku značky.

Naši klienti

Reference

S Henceforth. spolupracujeme již několik let. Jejich vize a zaměření na detail dlouhodobě přispívají k našim marketingovým a obchodním úspěchům. Rád je doporučuji zvláště pro jejich rozsáhlé zkušenosti a aktivní přístup.

Peter Illovsky, Předseda představenstva Côte d'Azur Sotheby's International Realty

Naša spolupráca s agentúrou Henceforth. začala už pred niekoľkými rokmi. Či už išlo o menšie alebo väčšie projekty ich prístup bol vždy jedinečný v tom, že sa odchyľoval od navyknutých schém myslenia, rúcal zaužívané postupy a nachádzal nové súvislosti, ktoré zefektívňovali naše procesy. Ich medzinárodné skúsenosti a individuálny prístup sú pre nás vždy zárukou, že ideme tým správnym smerom.

Daniela Stričková, marketing manager J&T REAL ESTATE, a.s.

Henceforth. dokáže skvěle vyhodnotit a naplánovat směr pro dosažení jediného cíle - toho správného. Jsem rád, že jsou s námi na naši cestě.

EBK_logo
Lukáš Školoud, general manager CZ+SK ELITE BATH+KITCHEN

Se společností Henceforth. jsme započali spolupráci na vytvoření brandu developerského projektu Fragment. Spolupráce nadále pokračuje také na korporátní úrovni při nastavování strategií, positioningu, kreativní vize a komunikačních strategií. I zde se jedná o vysoce profesionální a kreativní přístup.

Michal Netolický, marketingový ředitel Trigema a.s.